![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvW_0owE2O8gBQyAXBR-ilEnyJL-vUrRVaNp3Vc-CGx_rEeeuvSVUfxd4IVq-VZ9mpzjA3BKDk8akTx47JQyF9wA3FSo1nNuwhplrrY_FlOXzczzZ9K2b2lfcNzKUmEQI0QwclC6xYPWZS/s1600/tromaktiko.jpg)
Ο βετεράνος υπαξιωματικός Jason Bos υπηρέτησε για χρόνια μαζί με τον σκύλο του, την Cici, στο στρατό, εντοπίζοντας βόμβες. Μαζί κατάφεραν να...
αποτρέψουν πολλές τρομοκρατικές επιθέσεις, αναφέρει η Chicago Tribune. Το 2012 ο Bos λόγω τραυματισμού έφυγε από τον στρατό, ωστόσο η Cici, τότε 5 ετών, παρέμεινε. Ο άνδρας μετά από δυο χρόνια, τον Μάρτιο του 2014, είδε ότι η σκυλίτσα εκπλήρωσε και αυτή το καθήκον της και θα έφευγε από την ενεργό δράση. Έτσι κατάφερε να την υιοθετήσει. Η συνάντησή τους, πριν από μερικές ημέρες, συγκινεί όλο το διαδίκτυο:
Via
αποτρέψουν πολλές τρομοκρατικές επιθέσεις, αναφέρει η Chicago Tribune. Το 2012 ο Bos λόγω τραυματισμού έφυγε από τον στρατό, ωστόσο η Cici, τότε 5 ετών, παρέμεινε. Ο άνδρας μετά από δυο χρόνια, τον Μάρτιο του 2014, είδε ότι η σκυλίτσα εκπλήρωσε και αυτή το καθήκον της και θα έφευγε από την ενεργό δράση. Έτσι κατάφερε να την υιοθετήσει. Η συνάντησή τους, πριν από μερικές ημέρες, συγκινεί όλο το διαδίκτυο:
Via