![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXTKRqN6nJhULJ_Y86HRMhDyn_h9xNaqlsrmOo5uVqBS0B-a9nLK_ZLTVy82HPrsKIy6krRDQ6dc8yff1HVHNx6PguflCRaTaUX1rxo6an02Aw61Hx_6a7t7EoRhzxbHiNk_HrtseB5UA/s320/smileyxaxaxa.jpg)
Ψιλικατζής: Ψιλοπράγµατα Φούρναρης: Ψίχουλα Ιερόδουλη: Αραχνιάσαμε Μανάßης: Κολοκύθια Αγρότης: Ζήσε Μάη µου να φας τριφύλλι Ψαράς: Ούτε λέπι Φαρμακοποιός: Με το σταγονόμετρο Mηχανικός αυτοκινήτων: Στο ρελαντί Έµπορος χαλιών: Χάλια Ιερόδουλη: Αραχνιάσαμε Ναυτικός: Πιάσαμε πάτο Βοθρατζής: Σκ@τ@ Στρατιωτικός: Βήμα σημειωτόν Ανθοπώλης: Μαρασμός Υφασµατέµπορας: Πανί µε πανί Ηλεκτρολόγος: Δεν βλέπω φως Κοµµωτής: τρίχες Νεκροθάφτης: Ψόφια πράγματα
Tυπογράφος: Ούτε φύλλο Νεκροθάφτης: Μεγάλη νέκρα Μαντάμ» σε οίκο ανοχής: Πεσμένα πράγματα Χρηματιστής: Δεκάρα τσακιστή Πρωθυπουργός: Παραλάβαμε χάος
Via