![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjFffRdbJgXJ6WzICX96ddzwp_CXbgkl7cbf1_a0aWHr5wbWKvC7rK3pkEZQn1-kVwEOndk4Wbg96CcTJ7OYU3ljZbuPSZIY116QkhyphenhyphenGXFQZfTg-wA4lCYzYDzQnmngCAsPf57xz-NtCP6w/s320/skitsokinigos.jpg)
Μετά από πάρα πολύ καιρό, συναντιούνται δυο παλιόφιλοι. Αγκαλιές, φιλιά, χαρές! Pε να τα πούμε κάποια στιγμή, προτείνει ο πρώτος. Tι λες για Δευτέρα απόγευμα; Δευτέρα δεν γίνεται, πάει ο Μήτσος για κυνήγι. Τότε την Τετάρτη; Ούτε
την Τετάρτη, ξαναπάει ο Μήτσος για κυνήγι. Tότε το Σαββατοκύριακο; Με τίποτε. Το Σαββατοκύριακο φεύγει ο Μήτσος για κυνήγι, και τις δύο ημέρες! Ποιος είναι αυτός ο Μήτσος, ρε μεγάλε; απόρησε ο πρώτος. Nα σου πω την αλήθεια εγώ τον Μήτσο δεν τον ξέρω, αλλά όταν αυτός πάει για κυνήγι εγώ πάω με τη γυναίκα του.
Via